Elektroman

Szczegóły usługi

Centralne ogrzewanie, kotłownie gazowe i węglowe.

Wykonamy dla Państwa instalacje wodne, kanalizacyjne oraz gazowe wewnętrzne jak i zewnętrzne.

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami!

Pełny profesjonalizm, szybki kontakt, pomoc w wyborze i zakupie pieca c.o. gazowego, szybka realizacja, pracownicy posiadają dużą wiedzę,którą chętnie się dzielą w przystępny sposób - jak dla mnie laika, bardzo dobra jakość wykonania usługi, szkolenie dotyczące obsługi pieca szybko i w przystępny sposób, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Szczerze polecam.

Grzegorz M.

Centralne ogrzewanie, kotły gazowe i węglowe, kominki

Oferujemy Państwu wykonanie instalacji centralnego ogrzewania grzejnikowego, ogrzewania podłogowego oraz płaszczyznowego. Stosujemy systemy trójnikowe oraz rozdzielaczowe Wykonujemy kotłownie oparte na kotłach gazowych, węglowych oraz pompach ciepła. Montujemy także kominki (zwykłe, z płaszczem wodnym). Do realizacji zleconych nam prac wykorzystujemy materiały oraz urządzenia sprawdzonych przez Nas oraz ogólnie dostępnych na rynku marek. Można tu wymienić: Vaillant, Viessmann, Klimosz, Tece, Rehau, KAN-therm, SigmaLi, Kermi, Purmo, TQD, Lechma.

Wykonujemy przeglądy techniczne kotłów oraz kotłowni gazowych. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem montażowym i serwisowym, który pozwala na profesjonalne wykonanie powierzonej nam usługi. Zapewniamy gwarancję na nasze usługi oraz oferujemy pomoc w zakresie naprawy urządzeń zamontowanych przez inne firmy.

Posiadamy odpowiednia wiedzę z dziedziny instalacji grzewczych. Jesteśmy elastyczni i proponujemy najlepsze rozwiązania technologiczne. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych pracowników, posiadających niezbędne doświadczenie i uprawnienia.

Korzyści płynące z wybrania nas:

  • 126 letnie doświadczenie
  • 2Profesjonalizm
  • 3Indywidualne podejście
  • 4Dogodne terminy
  • 5Konkurencyjne ceny

Zobacz nasze realizacje

Czas na

Większy Komfort.

Zadowoleni z wykonanych przez nas instalacji klienci są najlepszym dowodem na profesjonalne działanie i potwierdzeniem posiadanej wiedzy i doświadczenia. Skontaktuj się z nami i rozpocznijmy współpracę.