Elektroman

Szczegóły usługi

Instalacje wodne, kanalizacyjne, gazowe.

Wykonamy dla Państwa instalacje wodne, kanalizacyjne oraz gazowe wewnętrzne jak i zewnętrzne.

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami!

Pełny profesjonalizm, szybki kontakt, pomoc w wyborze i zakupie pieca c.o. gazowego, szybka realizacja, pracownicy posiadają dużą wiedzę,którą chętnie się dzielą w przystępny sposób - jak dla mnie laika, bardzo dobra jakość wykonania usługi, szkolenie dotyczące obsługi pieca szybko i w przystępny sposób, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Szczerze polecam.

Grzegorz M.

Instalacje wodne, kanalizacyjne, gazowe

Wykonamy dla Państwa instalacje wodne, kanalizacyjne oraz gazowe wewnętrzne jak i zewnętrzne. Do ich wykonania wykorzystujemy materiały oraz systemy ogólnie dostępne na rynku. Możemy tutaj wymienić marki, które sprawdziliśmy podczas Swojej długoletniej działalności na rynku. Są to: Wavin, Magna Plast, SigmaLi, Tece, Rehau, Kan- therm, Kaczmarek, i inne.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem montażowym i serwisowym, który pozwala na profesjonalne wykonanie powierzonej nam usługi. Zapewniamy gwarancję na nasze usługi oraz oferujemy pomoc w zakresie naprawy urządzeń zamontowanych przez inne firmy.

Posiadamy odpowiednią wiedzę z dziedziny opisywanych instalacji. Jesteśmy elastyczni i proponujemy najlepsze rozwiązania technologiczne. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych pracowników, posiadających niezbędne doświadczenie i uprawnienia.

Korzyści płynące z wybrania nas:

  • 126 letnie doświadczenie
  • 2Profesjonalizm
  • 3Indywidualne podejście
  • 4Dogodne terminy
  • 5Konkurencyjne ceny

Zobacz nasze realizacje

Czas na

Większy Komfort.

Zadowoleni z wykonanych przez nas instalacji klienci są najlepszym dowodem na profesjonalne działanie i potwierdzeniem posiadanej wiedzy i doświadczenia. Skontaktuj się z nami i rozpocznijmy współpracę.