Elektroman

Projektowanie.

Projektujemy

optymalne rozwiązania.

Najważniejszym warunkiem stworzenia sprawnie funkcjonującej i spełniającej wszystkie potrzeby inwestora instalacji jest dobre jej zaplanowanie, a następnie odpowiednie wykonanie. Wychodząc z tego założenia oferujemy kompleksowe przygotowanie koncepcji instalacji już na etapie projektowania rozwiązań, które zostaną zastosowane w danym przedsięwzięciu.

Więcej niż tylko pozwolenie.

Zwykło się mówić, że warstwa instalacji w projekcie budowlanym jest „tylko pod pozwolenie”, jednak bardzo często z powodu takiego podejścia powstają systemy, które w żaden sposób nie realizują funkcji, które zostały im powierzone. Błędy projektowe, które powielają wykonywane układy grzewcze, klimatyzacyjne czy wentylacyjne, przez fakt, że są zupełnie niedostosowane do potrzeb użytkowników budynków, to niestety standard w branży instalacyjnej.

Modernizacja obiektów już istniejących.

Modernizacja obiektów już istniejących wymaga specjalnego podejścia projektowego, ponieważ wielokrotnie rozwiązania, bardzo dobrze sprawujące się w nowych instalacjach, zupełnie nie przystają do wymagań obiektów remontowanych.

Nasze podejście.

Dzięki temu wykorzystujemy w pełni możliwości, które oferują nam nowoczesne źródła ciepła, a naszym priorytetem jest skuteczne wykorzystanie wyprodukowanej energii. Specjalizujemy się w dobieraniu takich rozwiązań, które zapewniają klientowi komfort, spokój i niskie rachunki na lata.

Dlatego wychodząc naprzeciw odpowiedniemu planowaniu rozwiązań instalacyjnych, opracowujemy koncepcje techniczne, które pozwalają na oszacowanie wydajności rozwiązań, ich możliwości, kosztów wykonania oraz użytkowania.

Jeżeli więc mnogość propozycji lub odwrotnie – brak oferty budzącej zaufanie, stanowi przeszkodę w podjęciu decyzji co do Twojej instalacji, zapraszamy do kontaktu z nami, postaramy się aby Twoja instalacja zapewniała pełnię satysfakcji, ponieważ Sprzedajemy Komfort!