Elektroman

Szczegóły usługi

Przydomowe oczyszczalnie.

Problem ścieków bytowo – gospodarczych istnieje w każdym gospodarstwie domowym. Nie wszędzie jednak jest możliwość podłączenia się do kanalizacji zbiorczej i trzeba szukać innych rozwiązań.

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami!

Pełny profesjonalizm, szybki kontakt, pomoc w wyborze i zakupie pieca c.o. gazowego, szybka realizacja, pracownicy posiadają dużą wiedzę,którą chętnie się dzielą w przystępny sposób - jak dla mnie laika, bardzo dobra jakość wykonania usługi, szkolenie dotyczące obsługi pieca szybko i w przystępny sposób, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Szczerze polecam.

Grzegorz M.

Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Problem ścieków bytowo – gospodarczych istnieje w każdym gospodarstwie domowym. Nie wszędzie jednak jest możliwość podłączenia się do kanalizacji zbiorczej i trzeba szukać innych rozwiązań. Innych nie oznacz gorszych, a w wielu przypadkach skuteczniejszych i tańszych w eksploatacji. Przy obecnej technologii przydomowe oczyszczalnie ścieków można budować praktycznie wszędzie.

Możemy wydzielić ich następujące konstrukcje:

w jednym zbiorniku zachodzą procesy beztlenowego jak i tlenowego oczyszczania ścieków. Oddzielany jest osad i tłuszcze. A woda odprowadzana z oczyszczalni nadaje się do powtórnego wykorzystania. w zbiorniku zachodzą procesy oczyszczania beztlenowego, oddzielany jest osad i tłuszcze. Natomiast proces oczyszczania tlenowego odbywa się w sekcji drenażu rozsączającego. całkowicie szczelne, trwałe konstrukcje, wykonane z tworzyw sztucznych obojętnych dla środowiska oraz betonu. Wykorzystywane są jako zbiorniki na ścieki, deszczówkę, itp. Są to zbiorniki bezodpływowe.

Korzyści płynące z wybrania nas:

  • 126 letnie doświadczenie
  • 2Profesjonalizm
  • 3Indywidualne podejście
  • 4Dogodne terminy
  • 5Konkurencyjne ceny

Zobacz nasze realizacje

Czas na

Większy Komfort.

Zadowoleni z wykonanych przez nas instalacji klienci są najlepszym dowodem na profesjonalne działanie i potwierdzeniem posiadanej wiedzy i doświadczenia. Skontaktuj się z nami i rozpocznijmy współpracę.