Elektroman

Szczegóły usługi

Centralne odkurzacze.

Centralny odkurzacz zmienia wizje codziennego sprzątania.

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami!

Pełny profesjonalizm, szybki kontakt, pomoc w wyborze i zakupie pieca c.o. gazowego, szybka realizacja, pracownicy posiadają dużą wiedzę,którą chętnie się dzielą w przystępny sposób - jak dla mnie laika, bardzo dobra jakość wykonania usługi, szkolenie dotyczące obsługi pieca szybko i w przystępny sposób, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Szczerze polecam.

Grzegorz M.

Centralne odkurzacze

Centralny odkurzacz zmienia wizje codziennego sprzątania. Dzięki najnowszym technikom, jest łatwy w użytkowaniu, a przede wszystkim wszechstronny. Odkurzacze centralne są ciche oraz nie brudzą, jak te starodawne, a nawet znacznie usprawniają proces odkurzania, pomagając przy tym utrzymać czystsze oraz zdrowsze środowisko.

Kompletny system centralnego odkurzania składa się z następujących elementów:

Jednostki centralnej (odkurzacza), który jest instalowany na stałe w wybranym pomieszczeniu gospodarczym (np. strych, piwnica, garaż); Systemu instalacji rur ssących PCV montowanych w ścianach lub podłogach, które łączą gniazda ssące z jednostką centralną; Gniazd ssących/automatycznych szufelek, do których bezpośrednio podłączany jest elastyczny wąż Szeregu akcesoriów do sprzątania, które są kompatybilne z elastycznym wężem i umożliwiają wygodne i bezproblemowe odkurzanie różnych powierzchni podłogowych, mebli, firan, ścian.

Odkurzanie rozpoczynamy poprzez podłączenie węża do wybranego gniazda ssącego, następnie uruchomiona zostaje jednostka centralna odkurzacza. Wszelkie zanieczyszczenia i kurz są zasysane i przenoszone bezpośrednio poprzez instalację rur PCV do jednostki centralnej, gdzie kurz osadza się w pojemniku, a oczyszczone przez system filtracji powietrze wydalane jest na zewnątrz budynku.

Korzyści płynące z wybrania nas:

  • 126 letnie doświadczenie
  • 2Profesjonalizm
  • 3Indywidualne podejście
  • 4Dogodne terminy
  • 5Konkurencyjne ceny

Zobacz nasze realizacje

Czas na

Większy Komfort.

Zadowoleni z wykonanych przez nas instalacji klienci są najlepszym dowodem na profesjonalne działanie i potwierdzeniem posiadanej wiedzy i doświadczenia. Skontaktuj się z nami i rozpocznijmy współpracę.