Elektroman

Ogrzewanie.

Wszechstronne podejście do

ogrzewania.

Proponujemy naszym klientom wszechstronne podejście do tematu ogrzewania, ponieważ zakres usług firmy obejmuje montaż i serwis źródeł ciepła w postaci pomp ciepła, kotłów gazowych czy elektrycznych, a również przygotowywanie kompletnych instalacji grzewczych: opartych o grzejniki, nadmuchowych, ogrzewania podłogowego/płaszczyznowego.

Łączymy źródła ciepła.

Dysponujemy potencjałem inżynierskim, który pozwala łączyć źródła ciepła w efektywne układy– wykonujemy kotłownie hybrydowe, które wykorzystują pompy ciepła oraz kotły gazowe lub elektryczne, stosujemy do ogrzewania systemy klimatyzacji VRF, dobieramy i realizujemy instalacje wentylacji mechanicznej pod kątem ogrzewania.

Automatyka.

Jesteśmy otwarci na nowoczesne rozwiązania także z zakresu automatyki urządzeń grzewczych, która daje dzisiaj zupełnie nowe możliwości sterowania, a więc dostosowania ich pracy do rzeczywistych potrzeb domów, firm i innych instytucji.

Nasze podejście.

Dzięki temu wykorzystujemy w pełni możliwości, które oferują nam nowoczesne źródła ciepła, a naszym priorytetem jest skuteczne wykorzystanie wyprodukowanej energii. Specjalizujemy się w dobieraniu takich rozwiązań, które zapewniają klientowi komfort, spokój i niskie rachunki na lata.

Wybór rozwiązań technicznych w dziale ogrzewania jest szeroki, jednak dzięki temu możemy dobierać systemy, które w pełni sprostają potrzebom naszych klientów.